Moje Rachunki  to pierwsza, największa i najdłużej działającą sieć płatności gotówkowych na polskim rynku. To tani i wygodny sposób na zapłacenie domowych rachunków i faktur. Opłacenie rachunku w sieci Moje Rachunki jest naprawdę proste i szybkie, zajmuje kilkanaście sekund. Wystarczy, że Kasjer odczyta czytnikiem kod kreskowy umieszczony przez Wystawcę rachunku, a na ekranie kasy pojawią się szczegóły transakcji wraz z kwotą rachunku i doliczoną prowizją. Następnie drukuje się paragon (oryginał potwierdzenia płatności), który wręczany jest Klientowi. Przekazanie Płatności Jednorazowej (uznanie rachunku bankowego dostawcy [banku] Odbiorcy) nastąpi w terminie dwóch dni roboczych od daty dokonania wpłaty zgodnie z wytycznymi KNF.

Bez nazwy-2

Pobierz aktualny cennik prowizji za rachunki

Doładowania telefonów to łatwy i błyskawiczny sposób na doładowanie konta komórki. Jeśli masz telefon działający w systemie pre-paid możesz go doładować na dowolną kwotę przy okazji codziennych zakupów. Zrobisz to szybko, bez dodatkowych kosztów i bez zdrapywania!

Doładowania energetyczne to nowy, rosnący dynamicznie i coraz szerzej popularyzowany sposób zakupu energii elektrycznej. Usługa jest analogiczna do sprzedaży doładowań do telefonów komórkowych. Polega na wydruku paragonu z kodem, który następnie Klient wbija za pomocą klawiatury, w którą wyposażony jest zainstalowany w jego lokalu licznik energii. Obecnie w sieci BillBird dostępny jest pre-paid energetyczny takich firm jak: Energa, Tauron, PGE i Enea.

Paysafecard to karta przedpłacona umożliwiająca płacenie gotówką w internecie. Bezpieczne płatności gotówkowe są dostępne bez potrzeby używania karty kredytowej, czy konta bankowego — szybko, łatwo i bezpiecznie. Klient wprowadza specjalny kod PIN z zakupionej karty, a płatność zostaje wykonana automatycznie. Podstawową zaletą systemu płatności internetowych jest wygoda i bezpieczeństwo takich transakcji oraz pełna kontrola wydatków. Aktualny stan konta oraz historię transakcji Klient może sprawdzić w internecie, logując się na swoje konto.

SEDOC – usługa, pozwalająca na zakup doładowań do konsol i gier on-line typu Free-to-play. Obecnie w ofercie dostępne są doładowania kont dla konsol Microsoft Xbox oraz Sony PlayStation, doładowania na zakup waluty (złota) do bijących rekordy popularności gier z platformy Wargaming.net, a także klucze aktywacyjne do gry Don’t Starve

Moje płatności dostępne w Drogerii

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com