Godziny otwarcia

DzieńOdDo
PoniedziałekNieczynneNieczynne
Wtorek07:0018:00
Środa07:0018:00
Czwartek07:0018:00
Piątek07:0018:00
Sobota07:0015:00
NiedzielaNieczynneNieczynne

Informacje

NASI DOSTAWCY:

Zakład Masarski „SZUBRYT” działalność swą rozpoczął w 1996 roku w niewielkiej miejscowośći o nazwie Biczyce Dolne. Miejscowość ta położona jest w masywie górskim beskidu sądeckiego w niewielkiej odległości od miasta Nowy Sącz. W roku 2002, w miejscowości Chełmiec [obecna siedziba firmy] rozpoczęto budowę jednego z najnowocześniejszych Zakładów Mięsnych w Polsce jak i całej Europie. W sierpniu 2004 roku decyzją powiatowego lekarza weterynarii zakład został zatwierdzony do produkcji i sprzedaży wyrobów na rynek Unii Europejskiej.

Po kilkunastu latach prowadzenia działalności pod nazwą Zakład Masarski „SZUBRYT” w styczniu 2011 roku nazwa ta uległa przekształceniu na Zakłady Mięsne „SZUBRYT” – miało to bezposredni związek z otwarciem kolejnego [trzeciego] zakładu produkcyjnego, tym razem w miejscowości Nowy Sącz, zakład ten jak i pozostałe jest zakładem spełniającym najbardziej rygorystyczne pod względem prawa, oraz bezpieczenstwa żywności  – przepisy unijne jak i krajowe.

Firma „Kabanos” to rodzinna firma założona w 1990 roku. Wyposażona jest w nowoczesne hale, gdzie tygodniowo wytwarzane jest około 400 ton gotowych wyrobów mięsnych. Mięso i wędliny pochodzą z bezpiecznego źródła – własnej ubojni, dzięki temu w naszym sklepie znajdziesz wyroby tylko najwyższej jakości. Firma „Kabanos” posiada również 9 własnych wędzarni, gdzie mięso nasyca się wspaniałym zapachem bukowego i olchowego drewna.

Misją firmy jest: „Dzielenie się z ludźmi najlepszymi wędlinami w oryginalnej, góralskiej oprawie”.

Firma z bogatą historią – już od 150 lat dostarcza najwyższej jakości wędliny. Do produkcji wędlin wykorzystywane jest mięso tylko i wyłącznie ze sprawdzonych hodowli, lokalizowanych w najbardziej ekologicznych regionach Polski. „Tradycja Smaku” nie stosuje żadnych konserwantów, sztucznych barwników oraz ulepszaczy – produkty są oparte o sprawdzone receptury, które na przestrzeni lat zostały ulepszane, aby uzyskać unikalny smak.

Zakład posiada wdrożony system monitorowanie żywności HACCP oraz dopuszczenie do handlu na rynkach UE.

Zakład mięsny „Poliwczak” powstał w 1990 roku i od tamtego czasu prowadzony jest w myśl: „Ten znak to dobry smak”. W 1998 zakład uzyskał tytuł „Firma z Jakością”. Następne lata, to był czas kolejnych modernizacji m. in. rozbudowano i nowocześnie wyposażono park maszynowy oraz opracowano system jakości HACCP, który zapewnia wysoką jakość i bezpieczeństwo zdrowotne wyrobów. Od 2004 „Poliwczak” otrzymał uprawnienia do handlu w UE. Obecnie posiada ok. 100 produktów a oferta jest ciągle poszerzana, dzięki kolejnym modernizacjom i wprowadzaniu nowych urządzeń i maszyn.

Zakład posiada wdrożony system monitorowanie żywności HACCP oraz dopuszczenie do handlu na rynkach UE.

Zakład mięsny „Wolarek” jest firmą rodzinną opartą na tradycji, niepowtarzalności i niezmienności receptur od pokoleń. Pracownicy dbają o wysoki standard smaku szynek, kiełbas czy polędwic z tradycyjnej wędzarni od „Wolarka”.  Dla firmy bardzo ważne jest dbałość o zdrowie konsumenta, dlatego też w procesie produkcji nie używa sztucznych procesów wędzenia. Sposób przygotowywania wędlin „Wolarka” pozostaje niezmieniony od pokoleń, co mówi wiele o filozofii firmy, opartej na stabilnej jakości, która jest wynikiem dbałości o Konsumenta. Wyroby mięsne nie zawierają alergenów, fosforanów i glutaminianu sodu.

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com